Без кейворда.

Без кейворда.

Щорічно світове https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/mi-gotovi-do-konkurentsii-ale-tilki-na-rivnih-umovah-oleg-bahmatyuk.htm виробництво сухої квасолі становить понад 30 млн тонн. У 2019 році В Україні площі під квасолею порівняно з 2018 роком збільшилися на 4%, і було зібрано близько 66 тис. тонн. Квасоля займає лідируюче місце в українському експорті сухих бобових, але в останні роки спостерігається незначне зниження виробництва цієї культури.

Новини.

Думка експерта.

Земельна реформа — це живий організм, який постійно повинен удосконалюватися.

Роман Лещенко, уповноважений Президента з земельну питань.

В Україні багато років діяв мораторій на продаж землі, який породив тіньові схеми купівлі землі, корупцію у НААН та цілий клас «готівки» зернотрейдерів. Однак зараз відбуваються історичні зміни.

Публікації.

Бізнес на квасолі: можливість або виклик.

Щорічно світове виробництво сухої квасолі становить понад 30 млн тонн. У 2019 році В Україні площі під квасолею порівняно з 2018 роком збільшилися на 4%, і було зібрано близько 66 тис. тонн. Квасоля займає лідируюче місце в українському експорті сухих бобових, але в останні роки спостерігається незначне зниження виробництва цієї культури.

Освіта на карантині, або Як Агрокебеты навчаються в режимі онлайн.

Введення карантину внесло корективи в операційну діяльність не тільки аграрних підприємств, але і вищих навчальних закладів. Перехід в онлайн-формат став чи не єдиним шляхом для ефективного продовження навчання студентів. Прикладом тому є успішний кейс адаптації навчання і здача сесії в режимі онлайн на магістерській програмі «Агрокебеты».

Високоточна робота з технологіями Trimble підвищує врожайність і скорочує простої в господарствах.

Сільськогосподарський сезон 2020 вже почався, і зрозуміло, що він припав на складні і неспокійні часи. Слід відзначити роботу агровиробників, які, незважаючи ні на що, забезпечують населення свіжою та здоровою їжею. Потрібно дбати про безпеку і благополуччя, а також мати на увазі, що служби визначення місцезнаходження Trimble завжди допоможуть. У надійності роботи служб і фахівців Trimble за підтримки можна бути впевненим, оскільки вони прийдуть на допомогу в будь-який час дня або ночі.

Клуб агроэффективности // Підвищити рентабельність за рахунок комплексності та оптимізації виробничих процесів.

Як і більшість сільгосппідприємств в Україні, ПРАТ НВО «Прогрес», що на Черкащині, з-за нестандартних погодних умов та посухи за останні кілька років за окремими культурами не отримує планові врожаї. В цьому році підприємство змінило підхід у господарюванні, вибравши комплексні рішення від української компанії UKRAVIT із застосуванням високоефективних технологій, інноваційних продуктів і якісних насіння.

Як зберегти бізнес під час коронавіруса: досвід американських фермерів.

Пандемія коронавіруса суттєво порушила поставки від дрібних фермерів в ресторани і продуктові магазини. У США сільськогосподарська система, яка десятиліттями будувалася на взаємозв’язках між виробником і постачальником, фактично звалилася в один момент. Американські дрібні фермерські господарства задаються питанням про те, що тепер буде з ними та їх урожаєм.

Коронавирусный шок для аграрного МСБ: які міжнародні проекти залишаються чинними.

Пандемія COVID-19 порушила всі діючі та заплановані процеси, але найбільше в цій ситуації постраждав малий і середній бізнес, який сьогодні змушений працювати в жорстких обмеженнях — втрачаючи ринки, споживачів і прибуток.

Спочатку ринок, потім — площі, або Як вирощувати батат в Україні.

Близько п’яти років в «ФОП Водолага» професійно займаються органічним і неорганічним бататом. Зацікавилися ним ще дев’ять років тому.

ТОП-5 невідомих фактів про туристичної Україні.

Україна має досить туристичних об’єктів, тому (перевірено на власному досвіді) відвідати їх навіть за рік навряд чи вдасться. Всі ці неймовірні місця, деякі з них — єдині у своєму роді.

Блоги.

Координатор комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації.

Гармонізація по-українськи або нові зміни для тваринництва.

На сайте

Ректор Сумського національного аграрного університету.

Агробізнес та агронаука: можливості компромісу.

Адвокат, експерт з міжнародного корпоративного права.

Все, що ви повинні знати про поновлення договору оренди земельної ділянки.

Консультант з розвитку внутрішнього туризму.

Як пандемія вплине на розвиток внутрішнього туризму в регіонах України?

Київська Школа Економіки.

Де взяти гроші малим виробникам на покупку землі і розвиток.

Leave A Reply

Your email address will not be published.